Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)
Nr katalogowy: 409
Cztery wykresy gór, 1986
olej, płótno,
100 x 85 cm;
olej, płótno,
100 x 85 cm;
sygn. p. d.: J. Kraupe
na odwrocie napis autorski: JANINA KRAUPE / "CZTERY WYKRESY GÓR" / olej 1986