Janina MUSZANKA-ŁAKOMSKA (1920-1982)
Nr katalogowy: 407
Wzloty
akwarela, papier,
29,4 x 20,8 cm;
akwarela, papier,
29,4 x 20,8 cm;
sygn. p. d.: JMuszanka Łakomska; tytuł l. d. na passe partout: 144. wzloty;
i powtórnie sygn. p. d. na passe-partout: JMuszanka Łakomska