Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)
Nr katalogowy: 403
9 VIII 2001-02, 2001-2002
akwarela, ołówek, papier,
38 x 28 cm;
akwarela, ołówek, papier,
38 x 28 cm;
sygn. i opisany u dołu: Nieborów, 9 VIII 2001-2 S. Fijałkowski 58/2001
(ołówkiem)