Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)
Nr katalogowy: 311
Apokalipsa, 1985
litografia, papier,
70 x 51 cm ( wymiary arkusza);
litografia, papier,
sygn. p. d.: Lebenstein 85 (ołówkiem); l. d.: 85 /150 (ołówkiem)