Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)
Nr katalogowy: 310
Moja ziemia, 2000
litografia, papier,
50 x 65 cm (całość),
litografia, papier,
50 x 65 cm (całość),
44 x 33 cm (odbitka kamienia);
sygn. p. d.: W SIUDMAK/2000, l. d.: 349/350, śr. d.: "Ma Terre"