Leonard WINTEROWSKI (1886-1927)
Nr katalogowy: 161
Portret lwowianki w czarnej sukni, 1912
olej, płótno, 105,5 x 79 cm;
sygn. p. d.: Leonard Winterowski / Lwów 1912