Józef UNIERZYSKI (1863-1948)
Nr katalogowy: 157
Pomona - Kobieta z tacą owoców, ok. 1935
olej, płótno, 80 x 84 cm;
sygn. p. d.: Unierzyski
sygn. p. d.: Unierzyski