Eugeniusz EIBISCH (1895-1987)
Nr katalogowy: 117
Rudowłosa, przed 1964
olej, płótno, 86 x 66 cm;
sygn. l. d.: Ebiche
olej, płótno, 86 x 66 cm;
sygn. l. d.: Ebiche
Obraz reprodukowany w: Wielka Encyklopedia Powszechna PWN, T. 6, Warszawa 1965, tablica barwna po s. 824 - Malarstwo VII, tu z tytułem „Rudowłosa”. Obraz ze znanej kolekcji Karola Zolicha w Krakowie.