Nr katalogowy: 603
Para czapli
Niemcy, Volkstedt, fabryka porcelany Karla Ensa,
1 poł. XX w.
na płaskiej, owalnej podstawie para przytulonych czapli; porcelana, farby naszkliwne; wys. 32 cm;
sygn. niebieskim drukiem podszkl.: litery E N S wpisane pomiędzy skrzyżowane ukośnie kreski oparte na pionowej linii.
Niemcy, Volkstedt, fabryka porcelany Karla Ensa, 1 poł. XX w.