Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)
Nr katalogowy: 442
Warszawskie Zero, 2012
akryl, płótno,
60 x 60 cm;
akryl, płótno,
60 x 60 cm;
sygn. l. d.: WARSZAWSKIE ZERO - ALEATORYZM / ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI ' 2012;
nalepka autorska na odwrocie.