Maria WIĘCKOWSKA (ur. 1926)
Nr katalogowy: 432
Kulisy zbrodni pająka, 1962 r.
olej, płótno,
50,5 x 45 cm;
olej, płótno,
50,5 x 45 cm;
sygn. l. d.: więckowska maria
na odwrocie nalepka autorska z okazji Biennale malarstwa (1963) z danymi o artystce, informacjami o pracy, tytułem.