Lech KUNKA (1920-1978)
Nr katalogowy: 419
Kompozycja A1, 1968
akryl, płótno, 100 x 120 cm;
sygn. l. d.: 1968 L.Kunka
akryl, płótno, 100 x 120 cm;
sygn. l. d.: 1968 L.Kunka
Na odwrociu opis autorski: GÓRA/ 1968 KOMPOZYCJA A1/ TECHNIKA AKRYLOWA/ WYMIARY 120 X 100/ LECH/ KUNKA / ŁÓDŹ/ BUCZKA. 34/ POLSKA