Marian JAESCHKE (1904-1980)
Nr katalogowy: 411
Martwa natura z pieczywem, 1975
olej, płótno,
60 x 73 cm;
olej, płótno,
60 x 73 cm;
sygn. p. d.: M. Jaeschke / 1975
na odwrocie napisy: MARIAN JAESCHKE (ur. 1904) / tytuł:
"MARTWA NATURA Z PIECZYWEM" (nad. w 1976 r) / wielkość 73
cm x 60 cm. / tech. olej