Nr katalogowy: 406

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)

Nr katalogowy: 406

Oratorium Jana Sebastiana Bacha, 1969

monotypia, płótno, 51 x 65 cm;
sygn. i dat. p. d.: 'J. Kraupe 1969';