Pierre Jules MENE (1810-1879)
Nr katalogowy: 207
Polowanie na lisa
Francja, odlew k. XIX w.
grupa trzech psów wietrząca lisa u wejścia do nory; podstawa owalna, z sygnaturą: „P.J. MENE”; spód zasłonięty drewnianą płyciną oklejoną papierem;
brąz, odlew patynowany; wys. 19 cm, dł. 37 cm, szer. 19 cm.
Francja, odlew k. XIX w.