Armand GODARD (XIX-XX w.)
Nr katalogowy: 201
Tancerka
Francja, lata 20-30. XX w.
figurka dziewczyny w krótkiej sukience, tańczącej charlestona; cokolik z czarnego marmuru, cylindryczny, na schodkowej, kolistej podstawie;
na cokoliku sygnatura: „A. Godard” oraz kolista cecha gwarancyjna brązu: „BRONZE GARANTI PARIS / 1,8 DEPOSE”;
brąz, odlew patynowany; marmur; wys. 36 cm, średnica podstawy 13 cm.
Francja, lata 20-30. XX w.