Malarz nieokreślony polski, XIX w.
Nr katalogowy: 184
Zdjęcie z krzyża
olej, płótno dublowane,
56 x 43 cm;
olej, płótno dublowane,
56 x 43 cm;
na odwrocie orzeczenie L. Ludwikowskiego z 1975 roku, przypisującego autorstwo obrazu Franciszkowi Smuglewiczowi (1745-1808).