Malarz nieokreślony, XIX w.
Nr katalogowy: 183
Portret hetmana Stefana Czarnieckiego
olej, płótno dublowane,
80 x 61 cm.
olej, płótno dublowane,
80 x 61 cm.
Jedno z licznych powtórzeń wizerunku wielkiego hetmana, por. „Hetman Stefan Czarniecki” w zbiorach Muzeum Lubelskiego.