Nr katalogowy: 180

Malarz nieokreślony, 1. poł. XIX w.

Nr katalogowy: 180

Popiersie młodego mężczyzny

- w typie wczesnych portretów Tiziano Vecellio
olej, płyta ceramiczna, 30 x 24 cm;