Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)
Nr katalogowy: 172
Portret siostry Heleny przy fortepianie
olej, płótno, 43 x 34 cm;
sygn. l .d.: Jacek Malczewski
sygn. l .d.: Jacek Malczewski