Nr katalogowy: 172

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 172

Portret siostry Heleny przy fortepianie

olej, płótno, 43 x 34 cm;
sygn. l .d.: Jacek Malczewski