Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)
Nr katalogowy: 171
Wiejski grajek
olej, płótno, 61,5 x40 cm;
sygn l. g.: JerzyPotrzebowski;
olej, płótno, 61,5 x40 cm;
na odwrocie nalepka Bonhams Konsthandel AB - Konstfynd AB z Kunstgatan z biogramem artysty.