M. WYSOCKI, XIX-XX w.
Nr katalogowy: 152
Chłopczyk w fotelu, 1923
olej, tektura, 99,5 x 74 cm;
sygn. l. d.: M. WYSOCKI/ 923
sygn. l. d.: M. WYSOCKI/ 923