Nr katalogowy: 152

M. WYSOCKI, XIX-XX w.

Nr katalogowy: 152

Chłopczyk w fotelu, 1923

olej, tektura, 99,5 x 74 cm;
sygn. l. d.: M. WYSOCKI/ 923