Nr katalogowy: 151

Damazy KOTOWSKI (1861-1943)

Nr katalogowy: 151

Portret starej damy - Spacer w parku

olej, tektura, 43 x 52 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Damazy 1924.