Nr katalogowy: 149

Otto Eduard PIPPEL (1878-1960)

Nr katalogowy: 149

Jesień w Wettersteingebirger

olej, sklejka, 47 x 59 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: OTTO PIPPEL