Nr katalogowy: 141

Mieczysław KORWIN PIOTROWSKI (1869-1930)

Nr katalogowy: 141

Widok poranny na miasteczko

olej, płótno, naklejone na tekturę,
21,5 x 29,5 cm (w świetle oprawy);