Hiacynt ALCHIMOWICZ (1841-po 1897)
Nr katalogowy: 127
Pejzaż z kaskadą wodną
akwarela, papier, 23,5 x 39,5 cm;
sygn. p. d.: H Alchimowicz
sygn. p. d.: H Alchimowicz