Franciszek KOSTRZEWSKI (1826-1911)
Nr katalogowy: 7
Kolej warszawsko-wiedeńska
drzeworyt sztorcowy, papier,
17,5 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: (na płycie w obszarze kompozycji): F Kos