Proembrion
Nr katalogowy: 43
Agglutinare, 2011
akryl, spray, tusz, płótno, 92 x 73 cm
z cyklu: „Scattering”
sygn. p.d.: Proembrion
na odwrocie: Krzysztof Syruć / Proembrion 2011.07.20 „Agglutinare” / z cyklu „Scattering”