Maniac
Nr katalogowy: 26
Children of the Grave
spray, szablon, płótno, 100 x 140 cm
spray, szablon, płótno, 100 x 140 cm (całość składa się z dwóch płócien o wymiarach 100 x 70 cm - każde)
sygn. na odwrocie: maniac ’12 (każde)