28 marca 2012 r. o godzinie 18.00
w salach wystawowych Hotelu Harenda
ul. Krakowskie Przemieście 4/6, Warszawa
Otwarcie wystawy
23 marca o godzinie 19.00
Wystawa przedaukcyjna
24 - 28 marca 2012 r.
sobota - niedziela: 12.00 - 15.00
poniedziałek - wtorek: 11.00 - 19.00
środa: 11.00 - 18.00
Bezt
Nr katalogowy1
Fishing with the Death, 2012
olej, płótno, 184 x 64,5 cm
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Autone
Nr katalogowy5
Bez tytułu, 2011
akryl, spray, outliner, elementy fosforyzujące, płótno, 70 x 100 cm
Cena wywoławcza.
1 500 zł
ELŻBIETA ‘Ella ’ PRUSINOWSKA
Nr katalogowy9
Ella, 2012
akryl, płótno, 20 x 25 cm
Cena wywoławcza.
800 zł
Chazme 718
Nr katalogowy11
REAL 3D, 2012
technika mieszana, płótno, 90 x 60,3 cm
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Czarnobyl
Nr katalogowy13
Bez tytułu, 2010
spray, szablon, płyta MDF, 60 x 40 cm
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Jacyndol
Nr katalogowy15
Autoportret z rogami, 2012
akryl, tusz, płyta hdf, ok. 130,5 x 94 cm
Cena wywoławcza.
600 zł
MALWINA ‘ESZE’ SWAWOLSKA
Nr katalogowy17
Deers
technika mieszana, płótno, 100 x 70 cm
Cena wywoławcza.
700 zł
Lump
Nr katalogowy19
Ucieczka Lota
technika mieszana, płyta pilśniowa, 58,7 x 88,7 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Jola Kudela
Nr katalogowy21
Nuit Blanche 2011
fotografia barwna, druk APP, papier - HGE 310 gsm, 36,5 x 50 cm (wym. obrazu)
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Monstfur
Nr katalogowy27
Strange Love, 2012
spray, szablon, blacha 70 x 49,3 cm
Cena wywoławcza.
800 zł
M-City
Nr katalogowy29
Uwaga fabryka – tryptyk, 2002
spray, szablon, płyta pilśniowa, 102 x 142 cm (każda)
Cena wywoławcza.
12 000 zł
M-City
Nr katalogowy31
„Raspberry empire m-city 621”, 2012
akryl, spray, szablon, płótno, 150 x 100 cm
Cena wywoławcza.
5 000 zł
PENER
Nr katalogowy33
Dekonstrukcja 02, 2012
technika mieszana, płótno, 100 x 100 cm
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Nawer/Chazme 718
Nr katalogowy35
ONE TO SPRAY TWO, 2011
technika mieszana, płótno, 100 x 49,8 cm
Cena wywoławcza.
1 800 zł
NeSpoon
Nr katalogowy37
Most Poniatowskiego, 2012
ceramika szkliwiona, 32,2 x 15 cm
Cena wywoławcza.
2 400 zł
Proembrion
Nr katalogowy43
Agglutinare, 2011
akryl, spray, tusz, płótno, 92 x 73 cm
Cena wywoławcza.
1 300 zł
RAFAŁ SAIKO IKKO
Nr katalogowy45
SAINT
Cena wywoławcza.
1 600 zł