Teofil OCIEPKA (1891- 1978)
Nr katalogowy: 356
Pejzaż z aniołem i demonem, 1970
olej, karton, 33,5 x 23,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: T. Ociepka / 1970