Nr katalogowy: 319

Edward DWURNIK (ur. 1943)

Nr katalogowy: 319

Starówka - chmury, 2006

olej, płótno, 73 x 100 cm; sygn. p. d.: STARÓWKA, E.DWURNIK 06