Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)
Nr katalogowy: 306
Dezintegracja baśni, 2009
akryl, płótno, 80 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.
akryl, płótno, 80 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: DEZINTEGRACJA BAŚNI / O PRZEDOSTATNIM OFICERZE /
CYNOBROWYM ALEATORYZM / ZDZISŁAW OTELLO HORODECKI / 2009