Tadeusz ŁAPIŃSKI (ur. 1928)
Nr katalogowy: 101
Barki
litografia, papier, 82 x 50 cm (arkusz);
sygn. p. d.: TadŁapiński
sygn. p. d.: TadŁapiński;
opisany l. d.: Litografia i śr. d.: BARKI