Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)
Nr katalogowy: 417
Statki na rzece
olej, płótno,
60 x 100 cm;
olej, płótno, 60 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: J. NOWOSIELSKI
Obraz wystawiany na wystawie indywidualnej Jerzego Nowosielskiego w BWA w Krakowie w 1974 r.(por. Jerzy Nowosielski, Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, 2003, fot. s. 622)