Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)
Nr katalogowy: 306
6 VII 90
litografia, papier,
32 x 22 cm (w świetle oprawy);
litografia, papier,
sygn. p. d.: S.Fijałkowski; dat. l. d.: 6 VII 90; śr. d.: 14/50