Nr katalogowy: 180

Malarz nieokreślony śląski, XVIII w.

Nr katalogowy: 180

Przedstawienie świętej (Święta Katarzyna Aleksandryjska?)

olej, płótno dublowane, 35,5 x 27,5 cm (owal).