Malarz nieokreślony XIX w.
Nr katalogowy: 179
Portret męski
olej, płótno dublowane,
76,5 x 63 cm;
olej, płótno dublowane,
76,5 x 63 cm;
Obraz utrzymany w popularnej w XVIII i XIX wieku manierze nawiązującej do portretów Rembrandta.