Nr katalogowy: 170

Kazimierz ZIELENIEWSKI (1888-1931)

Nr katalogowy: 170

Neapol, 1916

olej, płótno, 55 x 74 cm;
sygn. p. d.: K. Zieleniewski 19/ 12/.../ 16 (ołówkiem)