Emil KRCHA (1894-1972)
Nr katalogowy: 152
Głowa dziewczynki, 1935
olej, papier naklejony na płótno,
59 x 50 cm;
59 x 50 cm;
Na odwrocie nalepki: wystawowa z Muzeum im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy z wystawy pośmiertnej 22.11.1978 - 05.06.79 nr kat. 57;
depozytowa z Muzeum im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy z nr dep. 2831/78; -) z Biura Wystaw Artystycznych w Krakowie z listopada 1965, nr kat. 40