J. STODDART, XIX w.
Nr katalogowy: 135
Para obrazów:
Pejzaż z wodospadem, 1848
Pejzaż ze sztafażem, 1848
Pejzaż z wodospadem, 1848
olej, płótno, 76 x 64 cm;
sygn. l. d.: J.Stoddart/ 1848? (data nieczytelna)
Pejzaż ze sztafażem, 1848
olej, płótno, 49 x 67,5 cm;
sygn. l. d.: J.Stoddart/ 1848