Nr katalogowy: 842
Para kinkietów 5-świecowych
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
tarczki przyścienne z plastycznym motywem liści i owoców, z przymocowanymi esowatymi wysięgnikami, zakończonymi kolistym elementem; stanowi on bazę dla 4 ramion w formie gałązek zwieńczonych wazonowymi tulejkami na wielolistnych talerzykach; pomiędzy nimi - na osi - piąta tulejka;
brąz złocony; wys. 27 cm, szer. 24 cm, głęb. 28,5 cm.
Europa Zachodnia, pocz. XX w.