Nr katalogowy: 612
Wazonik z dekoracją kwiatową
Niemcy, Miśnia, 2 poł. XX w.
cylindryczny, kielichowy, z wydzieloną wałeczkiem opaską, lekko rozszerzoną u podstawy;
wokół brzuśca rzuty drobnych kwiatków i złocone obwódki, także krawędzi;
porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 9,5 cm, średnica podstawy 5,5 cm;
sygn. kobaltem podszkl. skrzyżowane miecze, wyciski: 11, 962; naszkl. czernią: 93. 23.
Niemcy, Miśnia, 2 poł. XX w.