Jacek MALICKI (ur. 1946)
Nr katalogowy: 440
Pejzaż morski II, 1984
olej, płotno, 108 x 77 cm,
sygn. p. d.: Malicki
olej, płotno, 108 x 77 cm,
sygn. p. d.: Malicki
opis na odwrocie: Jacek Malicki/ Pejzaż morski II/ Ustka/ Paźdź. 84