Marek DZIENKIEWICZ (ur. 1951)
Nr katalogowy: 439
Seria, 2011
akryl, płótno, 80 x 60 cm;
sygn. u dołu: Marek Dzienkiewicz
akryl, płótno, 80 x 60 cm;
sygn na odwrocie: Marek/ Dzienkiewicz/ Seria 2011