Marian BOGUSZ (1920-1980)
Nr katalogowy: 408
60/4, 1960
technika własna, płótno,
100 x 81 cm;
technika własna, płótno,
100 x 81 cm;
sygn. i dat. na odwrocie wraz z dedykacją: 60/4 / mbogusz / -Danusi ofiaruję / mbogusz / 25 / III / 1960