Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)
Nr katalogowy: 311
L'Espoir, 1981
litografia barwna, papier,
85 x 61 cm (arkusz);
litografia barwna, papier,
85 x 61 cm (arkusz);
sygn. ołówkiem p.d.: W. SIUDMAK; nakład l.d.: 134/250 oraz tytuł pracy (ołówkiem): „L'Espoir”