Malarz nieokreślony francuski?, XVIII w.
Nr katalogowy: 183
Znalezienie Romulusa i Remusa
olej, płótno dublowane,
99,5 x 136 cm;
olej, płótno dublowane, 99,5 x 136 cm;
na odwrocie nalepka depozytowa z Muzeum Narodowego w Warszawie z numerem 181863 oraz numer depozytowy S. 10
Zwraca uwagę wysoki poziom artystyczny obrazu, złożona wielopostaciowa kompozycja, szeroko ujęty pejzaż.