Seweryn BIESZCZAD (1852-1923)
Nr katalogowy: 173
Para pejzaży: Zachód słońca, Wieczorny połów
olej, tektura, 16 x 31 cm;
Zachód słońca
olej, tektura, 16 x 31 cm;
sygn. p. d.: S. Bieszczad
Wieczorny połów
olej, tektura, 16 x 31 cm;
sygn. l. d.: S. Bieszczad