Jerzy LUBAŃSKI (1925-2005)
Nr katalogowy: 156
Zielone jabłka
olej, płótno, 65,5 x 81,5 cm;
sygn. l.d.: Lubański
olej, płótno, 65,5 x 81,5 cm;
sygn. l.d.: Lubański
na odwrocie nalepka Ministerstwa Kultury i Sztuki z krakowskiej Wystawy wiosennej z 26. V 1956 r.